Centrum Badawczo-Wdrożeniowe Zaawansowanych Terapii Komórkowych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  • DPSCs
  • Cell Locker
  • slide1
  • Slider2
  • Szkolenie UCL
  • komórki

Nlucjaowy pracownik Centrum.

W dniu 19 października 2020 r do naszego zespołu dołączyła
Dr n. med. inż. Łucja Cwynar-Zając. Serdecznie witamy w zespole.
(29.10.2020)

Dr n. med. inż. Łucja Cwynar-Zając.
Ukończyła studia magisterskie - Biotechnologię ze specjalnością Biotechnologia molekularna i biokataliza na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym z zakresu Project Management. Stopień naukowy w dyscyplinie biologia medyczna uzyskała na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na podstawie pracy doktorskiej „Działanie owocystatyny na przeszczepialne, mysie nowotwory gruczołu mlekowego”. Jest laureatką stypendium „Grant Plus”. Od 2009 r. uczestniczy w badaniach naukowych, czego efektem są publikacje i doniesienia zjazdowe. W Centrum Badawczo-Wdrożeniowym Zaawansowanych Terapii Komórkowych pełni funkcję Kierownika ds. Wytwarzania ATMP.